Servis a vyplétání raket

V případě potřeby nabízíme všem návštěvníkům kompletní servis tenisových raket, včetně diagnostiky stavu výpletu, konzultace, a také samotné vyplétání raket.

Rakety vyplétáme na elektronickém stroji Pacific Stringo TX2, diagnostiku provádíme rovněž elektronicky, pomocí přístroje ERT 300.

V nabídce máme tyto výplety

Head
Typ Průměr Popis výpletu
Sonic Pro 1,25 mm Výplet Sonic Pro je vyroben z unikátního kopolymerového polyesteru s jemnou molekulární strukturou. Struna poskytuje vynikající hratelnost, skvělou kontrolu, cit pro hru a dlouhou životnost.
Sonic Pro Edge 1,25 mm Kopolymerová pětihranná struna s jemnou molekulární strukturou poskytuje možnost udělení větší rotace při zachování optimální kontroly.
Rip Control 1,25 mm Struna je složena z multifilního polyamidového jádra, které je opředeno páskovou konstrukcí. Díky povrchu s texturou zaručuje výplet lepší kontrolu a přesnost nad údery.
FXP 1,25 mm Technologií FiberGEL využívá dvě dvojitá gelová vlákna, která zajišťují výborný pocit a pohodlí při hře. Tato struna skvěle tlumí nárazy a je mimořádně šetrná pro hráčovu ruku.
Master 1,25 mm Syntetická střívková struna z kopolymerové jádra s vysokou pevností v tahu obklopené multifilovou jednoduchou vrchní vrstvou. Silnější průměr pro vysokou životnost sdf.
Babolat
Typ Průměr Popis výpletu
Pro Hurricane 1,25 mm Hlavními rysy tohoto trvanlivého výpletu je elastičnost, která je o více než 40% vyšší oproti klasickému polyesteru. Je vysoce odolný proti obrušování strun. Pro Hurricane jednoznačně patří mezi vysoce výkonné výplety s nesrovnatelnou pružností, extrémní odolností, která maximalizuje rotaci.
Pro Hurricane Tour 1,25 mm Výplet Pro Hurricane Tour je mimořádně oblíbeným výpletem. Výplet se těší speciální patentované technologii - oktagonální (osmihranné) struně výpletu.
RPM Blast 1,25 mm Syntetická struna, výplet se vyznačuje neuvěřitelnou silou, perfektním citem a výbornou rotací. Je určený pro mírně pokročilé až závodní hráče a určitě jej ocení i hráči očekávající dlouhou životnost.
Xcel 1,25 mm Výplet XCEL Power je určený pro pokročilé hráče a poskytuje extrémní sílu a excelentní komfort. Polyamidové multivlákno je špičkou řady Power a Comfort.
Synthetic gut 1,25 mm Všestranně zaměřený výplet, je vyroben z centrálního monovlákna zvyšující životnost. Výplň okolo podporuje všestrannost výpletu a polyamidový obal redukuje tření a zlepšuje odolnost.
Yonex
Typ Průměr Popis výpletu
Poly Tour Pro 1,25 mm Tento polyesterový monofilamentní výplet vyniká svojí dlouhou trvanlivostí. Má monofilamentní jádro s polymer-polyesterovou charakteristikou. Na jeho vývoji se podíleli špičkoví profesionální hráči, kteří jej nyní s oblibou používají. Tato trvanlivá polyesterová struna přináší hráčům razanci při dobré kontrole svých úderů. 
ATG 850 1,30 mm Multifilamentní tenisový výplet výplet, vyznačuje se vysokou kontrolou úderu a maximální šetrností k ruce. Zcela právem se mu říká "falešná střeva". Doporučujeme pro hráče, kteří mají problémy s loktem nebo ramenem.
Ceny jednotlivých výpletů naleznete v sekci ceník.