Servis a vyplétání raket

V případě potřeby nabízíme všem návštěvníkům kompletní servis tenisových raket, včetně diagnostiky stavu výpletu, konzultace, a také samotné vyplétání raket.

Rakety vyplétáme na elektronickém stroji Pacific Stringo TX2, diagnostiku provádíme rovněž elektronicky, pomocí přístroje ERT 300.

V nabídce máme tyto výplety

Typ Značka Obrázek Popis výpletu
Sonic Pro Head Sonic Pro Výplet Sonic Pro je vyroben z unikátního kopolymerového polyesteru s jemnou molekulární strukturou. Struna poskytuje vynikající hratelnost, skvělou kontrolu, cit pro hru a dlouhou životnost.
Sonic Pro Edge Head Sonic Pro Edge Kopolymerová pětihranná struna s jemnou molekulární strukturou poskytuje možnost udělení větší rotace při zachování optimální kontroly.
Rip Control Head Rip Control Struna je složena z multifilního polyamidového jádra, které je opředeno páskovou konstrukcí. Díky povrchu s texturou zaručuje výplet lepší kontrolu a přesnost nad údery.
FXP Head Fxp Technologií FiberGEL využívá dvě dvojitá gelová vlákna, která zajišťují výborný pocit a pohodlí při hře. Tato struna skvěle tlumí nárazy a je mimořádně šetrná pro hráčovu ruku.
Master Head Master Syntetická střívková struna z kopolymerové jádra s vysokou pevností v tahu obklopené multifilovou jednoduchou vrchní vrstvou. Silnější průměr pro vysokou životnost sdf.
Pro Hurricane Tour Babolat  pro-hurricane-tour.png Výplet Pro Hurricane Tour je mimořádně oblíbeným výpletem. Výplet se těší speciální patentované technologii - oktagonální (osmihranné) struně výpletu.
Xcel Babolat Xcel Výplet XCEL Power je určený pro pokročilé hráče a poskytuje extrémní sílu a excelentní komfort. Polyamidové multivlákno je špičkou řady Power a Comfort.
Poly Tour Pro 125 Yonex  poly-tour-125.png Tento polyesterový monofilamentní výplet vyniká svojí dlouhou trvanlivostí. Má monofilamentní jádro s polymer-polyesterovou charakteristikou. Na jeho vývoji se podíleli špičkoví profesionální hráči, kteří jej nyní s oblibou používají. Tato trvanlivá polyesterová struna přináší hráčům razanci při dobré kontrole svých úderů. 
Ceny jednotlivých výpletů naleznete v sekci ceník.