Servis a vyplétání raket

V případě potřeby nabízíme všem návštěvníkům kompletní servis tenisových raket, včetně diagnostiky stavu výpletu, konzultace, a také samotné vyplétání raket.

Rakety vyplétáme na strojích Pacific Stringo TX2 Yonex ST-7000, diagnostiku raket provádíme pomocí přístroje ERT 300.

V nabídce máme tyto výplety

Head
Typ Průměr Popis výpletu
Sonic Pro 1,25 mm Výplet Sonic Pro je vyroben z unikátního kopolymerového polyesteru s jemnou molekulární strukturou. Struna poskytuje vynikající hratelnost, skvělou kontrolu, cit pro hru a dlouhou životnost.
Sonic Pro Edge 1,25 mm Kopolymerová pětihranná struna s jemnou molekulární strukturou poskytuje možnost udělení větší rotace při zachování optimální kontroly.
Rip Control 1,25 mm Struna je složena z multifilního polyamidového jádra, které je opředeno páskovou konstrukcí. Díky povrchu s texturou zaručuje výplet lepší kontrolu a přesnost nad údery.
FXP 1,25 mm Technologií FiberGEL využívá dvě dvojitá gelová vlákna, která zajišťují výborný pocit a pohodlí při hře. Tato struna skvěle tlumí nárazy a je mimořádně šetrná pro hráčovu ruku.
Master 1,25 mm Syntetická střívková struna z kopolymerové jádra s vysokou pevností v tahu obklopené multifilovou jednoduchou vrchní vrstvou. Silnější průměr pro vysokou životnost sdf.
Babolat
Typ Průměr Popis výpletu
RPM Hurricane 1,25 mm Výplet Pro Hurricane Tour je mimořádně oblíbeným výpletem. Výplet se těší speciální patentované technologii - oktagonální (osmihranné) struně výpletu.
RPM Blast 1,25 mm Syntetická struna, výplet se vyznačuje neuvěřitelnou silou, perfektním citem a výbornou rotací. Je určený pro mírně pokročilé až závodní hráče a určitě jej ocení i hráči očekávající dlouhou životnost.
Xcel 1,25 mm Výplet XCEL Power je určený pro pokročilé hráče a poskytuje extrémní sílu a excelentní komfort. Polyamidové multivlákno je špičkou řady Power a Comfort.
Synthetic gut 1,25 mm Všestranně zaměřený výplet, je vyroben z centrálního monovlákna zvyšující životnost. Výplň okolo podporuje všestrannost výpletu a polyamidový obal redukuje tření a zlepšuje odolnost.
Yonex
Typ Průměr Popis výpletu
Poly Tour Pro 1,25 mm Tento polyesterový monofilamentní výplet vyniká svojí dlouhou trvanlivostí. Má monofilamentní jádro s polymer-polyesterovou charakteristikou. Na jeho vývoji se podíleli špičkoví profesionální hráči, kteří jej nyní s oblibou používají. Tato trvanlivá polyesterová struna přináší hráčům razanci při dobré kontrole svých úderů. 
ATG 850 1,30 mm Multifilamentní tenisový výplet výplet, vyznačuje se vysokou kontrolou úderu a maximální šetrností k ruce. Zcela právem se mu říká "falešná střeva". Doporučujeme pro hráče, kteří mají problémy s loktem nebo ramenem.
Luxilon
Typ Průměr Popis výpletu
Alu Power 1,25 mm Tenisový výplet Luxilon Alu Power je nejpoužívanější struna mezi profesionální hráči. Výplet doporučujeme pro tenisty, kteří od výpletu vyžadují ideální kombinací síly a kontroly. Výplety Luxilon jsou nejpoužívanější výplety na okruzích ATP a WTA.
Ceny jednotlivých výpletů naleznete v sekci ceník.